22.07.2021

Międzynarodowa Społeczność Akademicka w AWSB

Multikulturowa społeczność akademicka, ponad 1900 studentów zagranicznych z blisko 60 krajów świata, możliwość studiowania w zagranicznej uczelni partnerskiej, blisko 300 partnerów międzynarodowych, wykładowcy z najlepszych uczelni zagranicznych, programy studiów w języku angielskim lub rosyjskim na takich specjalnościach, jak: International Business, Data Scientist, Project Management, Transport and Logistics (studia inżynierskie), udział w międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych, wirtualne laboratoria i nowoczesne, praktyczne kształcenie, a także hybrydowy model kształcenia, uwzględniający edukację online oraz zajęcia stacjonarne – to wszystko czeka na studentów, którzy podejmą kształcenie w Akademii WSB od października 2021 r.

CAŁY ARTYKUŁ