Muzeum Auschwitz uhonorowało wolontariuszy Akademii WSB w miejscu pamięci

Nagrody otrzymali dr hab. Robert Socha, prof. AWSB oraz Wiktoria Kolano.

Muzeum Auschwitz uhonorowało nagrodami „Gdyby zabrakło dziesięciu” wolontariuszy i przedstawicieli instytucji wspierających wolontariat w miejscu pamięci. Doroczne nagrody wręczane są w rocznicę powstania muzeum, która przypada w lipcu. Nagrody otrzymali dr hab. Robert Socha, prof. AWSB oraz Wiktoria Kolano.
W tym roku wypadła 75. rocznica powstania Muzeum Auschwitz. Nagrody wręczył jego dyrektor Piotr Cywiński.

Wśród uhonorowanych byli przedstawiciele Akademii WSB:

• dr hab. Robert Socha, prof. AWSB – inicjator współpracy w ramach organizacji praktyk studenckich oraz wolontariatu – opieki nad wystawą „Sport i sportowcy w KL Auschwitz”. Organizator upamiętnień, związanych z ważnymi wydarzeniami z historii KL Auschwitz, przygotowywanych dla studentów WSB.
  • Wiktoria Kolano – koordynatorka współpracy w ramach organizacji praktyk studenckich oraz wolontariatu – opieki nad wystawą „Sport i sportowcy w KL Auschwitz”. Organizator upamiętnień, związanych z ważnymi wydarzeniami z historii obozu Auschwitz, przygotowywanych dla studentów WSB.

PUBLIKACJE W MEDIACH: