Nowa publikacja Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB

Nakładem Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB ukazał trzeci tom serii wydawniczej „Młodzież – między partycypacją a (samo)wykluczeniem” zatytułowany „Młodzież – meandry życia ku dorosłości”. Monografia została napisana pod redakcją naukową prof. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej, dr hab. Małgorzaty Orłowskiej, prof. AWSB oraz prof. dr hab. Magdaleny Piorunek.

Autorami poszczególnych rozdziałów są zarówno doświadczeni badacze, o uznanej pozycji naukowej, jak również przedstawiciele młodego pokolenia akademickiej pedagogiki. Monografia stanowi zbiór tekstów, które mogą zainteresować zarówno studentów nauk społecznych, pedagogów zaangażowanych w proces kształcenia uczniów, jak i naukowców zajmujących się problematyką młodzieży. Jest to także efekt pracy naukowej Zespołu Pedagogiki Młodzieży, działającego przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN i kierowanego przez prof. dr hab. Agnieszkę Cybal-Michalską.

Publikacja jest dostępna w księgarni internetowej Akademii WSB.

E-publikacja jest dostępna w Booksbox.