Relacja z wizyty prof. Eduardo Moncady w Akademii WSB

„Wpływ lokalnych czynników politycznych na dynamikę przemocy w miastach na przykładzie miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii” – seria wykładów, konsultacji i spotkań z profesorem Eduardo Moncadą.

Międzynarodowe spotkania z wybitnymi naukowcami z czołowych uniwersytetów na świecie oraz prowadzenie wspólnych projektów i badań stanowią fundament aktywnej współpracy Akademii WSB z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią. Ta owocna relacja opiera się na wykorzystaniu Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki, dzięki któremu w uczelni niedawno gościł profesor Eduardo Moncada z Columbia University w Nowym Jorku – uczelni znajdującej się na 8. miejscu w prestiżowym Rankingu Szanghajskim, uwzględniającym najlepsze uniwersytety na świecie w 2022 roku.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ