14.01.2021

Studia projektowane pod potrzeby rynku pracy – artykuł w dzienniku Rzeczpospolita

Dzięki nowoczesnym metodom kształcenia, zajęciom realizowanym przez ekspertów rynkowych w profesjonalnym laboratorium finansowym, pracy z tutorami oraz uczestnictwie w krajowych i zagranicznych programach stażowych i konkursach (np. konkurs CFA Institute Research Challenge), Uczelnia umożliwia zdobycie profesjonalnych kompetencji. Realizowane w ramach kierunku Ekonomia oraz Finanse i rachunkowość specjalności: Ekonomia menedżerska, Analityk rynku, Bankowość i ubezpieczenia, Finanse przedsiębiorstw, Rachunkowość i podatki czy Przedsiębiorczość i e-biznes stanowią dla studentów szansę nie tylko na zdobycie oczekiwanych na rynku kompetencji, ale i możliwości nawiązania cennych kontaktów oraz wypromowania własnej osoby na rynku pracy.