19.07.2023

Wprowadzenie globalnych standardów dla nowych technologii i symulatorów branżowych VR

W dniach 13-14 lipca 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się wydarzenie inaugurujące działalność Fundacji GETES (instytucji partnerskiej NATO DEEP eAcademy). Było to pierwsze spotkanie z serii przedsięwzięć, które zostaną przeprowadzone na całym świecie w 2023 roku.

Dyrektor NATO DEEP eAcademy - Assoc. Prof. Piotr Gawliczek, Zastępca Dyrektora NATO DEEP eAcademy - Danuta Pietraszkiewicz oraz Koordynator NATO DEEP aAcademy VR i Zastępca Dyrektora Centrum Transferu Technologii WSB - dr inż. Karol Jędrasiak, wzięli udział w dyskusjach panelowych, koncentrując się na znaczeniu i użyteczności poważnych gier w systemach edukacyjnych i szkoleniowych krajów NATO i NATO DEEP.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ