Wyzwania i nowe możliwości – studia podyplomowe online w Akademii WSB

Pani Rektor w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego

"Pandemia zmusiła każdą uczelnię do podjęcia szybkich działań w zakresie cyfryzacji procesu dydaktycznego i procesów administracyjnych. Łączymy kształcenie stacjonarne z kształceniem synchronicznym w postaci transmisji zajęć w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem aplikacji do webinarów oraz wirtualnych laboratoriów oraz kształceniem asynchronicznym - w postaci prowadzenia zajęć na platformie e-learningowej. Uruchomiliśmy też, jeden z pierwszych w Polsce na tak szeroką skalę, system wirtualnych laboratoriów komputerowych, umożliwiających studentowi dostęp do każdego specjalistycznego oprogramowania, bez względu na to, gdzie się znajduje." - mówi dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB.

Cały wywiad można przeczytać TUTAJ

Dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej