Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza Słuchaczy, Sympatyków oraz wszystkich zainteresowanych na uroczystą Galę Zakończenia Roku Akademickiego 2025/2026!
To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego podsumowania kolejnego roku pełnego nauki, aktywności, inspirujących spotkań oraz realizacji pasji w gronie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas uroczystości odbędzie się wręczenie dyplomów słuchaczom kończącym kolejny rok edukacji i aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności.
Galę uświetni koncert „Z muzyką przez życie” w wykonaniu Aleksandra Martineza – pochodzącego z Filipin artysty i finalisty programu „Mam Talent”, który zabierze uczestników w muzyczną podróż pełną emocji, wzruszeń i pozytywnej energii. Spotkanie będzie nie tylko okazją do świętowania zakończenia roku akademickiego, ale również symbolicznym rozpoczęciem Letniej Akademii Seniora Akademii WSB.
Zapraszamy do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego dnia, pełnego radości, inspiracji, serdecznych spotkań i pięknej muzyki,
będzie nam niezmiernie miło świętować razem z Państwem kolejny rok działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB!
DOŁĄCZ DO NAS!
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB!
+48 32 295 93 93