W czasie spotkania omówimy tematy związane z cyberbezpieczeństwem w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
Dowiecie się Państwo jak skutecznie zadbać o swoje bezpieczeństwo m.in. podczas obsługi aplikacji bankowych w telefonie i na komputerze, zakupów w sieci, w komunikacji telefonicznej i mailowej, jak uniknąć fałszywych inwestycji oraz jak zabezpieczyć i chronić swoje dane osobowe.
Ewa Szymanowicz – Borc – dyrektor Oddziału nr 1 w Gliwicach i Ambasador Cyberbezpieczeństwa PKO Banku Polskiego, która od ponad 4 lata zajmuje się tematyką cyberbezpieczeństwa i prowadzi szkolenia na terenie całego województwa śląskiego.
W spotkaniu uczestniczyć będą również Ewa Cabel – dyrektor Oddziału nr 1 w Tychach oraz Justyna Śnieżek-Dróżdż – kierownik obsługi klienta Indywidualnego.
Uczestnictwo w prelekcji jest bezpłatne, prosimy jednak o zapisanie się w Rektoracie UTW Tychy, w dniach od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 – 13.00, tel. 887 755 450.