Ogólnopolski konkurs dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych

Organizator Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach Dział Promocji tel. 32 254 60 31 wew. 136, 280, e-mail: revitare@ietu.katowice.pl www.revitare-conf.pl/revitare2014

1) Dane uczestnika REVITARE Imię Nazwisko
Adres pocztowy do korespondencji
Telefon Telefon komórkowy E-mail kontaktowy
Tytuł / stopień naukowy lub zawodowy
Student Doktorant Asystent Adiunkt Inne
W przypadku posiadania stopnia doktora – data uzyskania W przypadku absolwentów – rok ukończenia studiów
Data urodzenia
2) Tytuł pracy konkursowej
Aspekt przyrodniczo-krajobrazowa techniczno-inżynierska projektowo-planistyczna ekonomiczno-prawna społeczna (aspekty ochrony zdrowia, socjalne, socjologiczne) Opiekun naukowy - imię i nazwisko e-mail
Uczelnia / Jednostka
Adres uczelni / jednostki
Rok studiów
3) Oświadczam, że zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu Konkursu REVITARE i akceptuję jego warunki. 4) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu w celach wynikających z Regulaminu Konkursu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
4) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu w celach wynikających z Regulaminu Konkursu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
5) Wyrażam na czas nieokreślony zgodę na utrwalenie mojego wizerunku w ramach rejestracji filmowej i fotograficznej z uroczystości wręczenia nagród, a także prezentacji nagrodzonej pracy oraz na publiczne i nieodpłatne rozpowszechnianie tego materiału w mediach.

6) Oświadczam, że praca konkursowa, wskazana w pkt. 2 niniejszego formularza, jest wynikiem mojej pracy twórczej i przysługują mi do niej nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe. Ewentualny materiał ilustracyjny jest mojego autorstwa lub posiadam zgodę na jego wykorzystanie.

7) Oświadczam, że zgłoszenie pracy i jej wykorzystanie nie naruszy praw osób trzecich oraz że posiadam pisemną zgodę osób – których dane osobowe i wizerunki (np. na fotografii) utrwalono w ramach pracy konkursowej – na wykorzystanie ich danych osobowych oraz wizerunków.

8) Wyrażam zgodę na nieodpłatne opublikowanie streszczenia nagrodzonej pracy w drukowanych i elektronicznych materiałach IX Międzynarodowej Konferencji Innowacyjne Rozwiązania Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych oraz w przypadku pozytywnej recenzji w monografii opublikowanej po konferencji.

9) Oświadczam, że udzielam Organizatorowi prawa do opublikowania prezentacji konkursowej w zakresie niezbędnym dla potrzeb REVITARE m.in. na stronie internetowej Konkursu, mediach elektronicznych, prasie, w broszurach, ulotkach, biuletynach itp.
………………………………………………………… Data i czytelny podpis uczestnika Konkursu