Twój coaching kariery – nowy projekt Akademickiego Biura Karier!

Rusza nowy projekt Akademickiego Biura Karier dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej pod nazwą „Twój coaching kariery”.

Coaching to bez wątpienia najwyższy etap rozwoju osobistego. Zorientowany jest na realizację celów, umożliwiających rozwój swojego potencjału. Pomaga przekraczać wewnętrzne bariery, przekonania a także ograniczenia.

W ramach projektu zapraszamy do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych sesji coachingowych. Zadaniem Coacha w pracy z Klientem jest wspieranie go na płaszczyznach: otoczenia, zachowania, umiejętności, przekonań i wartości. Sesja coachingowa trwa około 60 minut, powinna być powtarzana w odstępach dwu tygodniowych. Ilość sesji zależy od stanu procesowego Klienta, zwykle jest to od 5 do 7 spotkań.

Twoja przyszłość zawodowa oraz efektywność decyzji edukacyjnych i zawodowych zależy od Ciebie!

Oznacza to, że najistotniejsze jest, abyś zrozumiał, Kim Jesteś, jaki jest twój indywidualny profil zainteresowań zawodowych oraz jak możesz wykorzystać swoje mocne strony osobowości, aby podjąć jak najlepsze decyzje zawodowe i edukacyjne.

Jeżeli interesuje Cię własny rozwój, chcesz efektywnie realizować swoje cele i marzenia nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona! W projekcie pilotażowym, porzedzonym rozmową kwalifikacyjną, która zweryfikuje potrzębę prowadzenia coachingu w odniesieniu do kandydata, udział weźmie pierwsze 10 osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do dnia 20 maja 2015 r. Pozostali zainteresowani zostaną wpisani na listę rezerwową.

Zapisz się tutaj

Sesje prowadzi:

Magdalena Masłowska - certyfikowany coach, akredytacja ICF, Noble Manhattan Coaching, trener biznesu, absolwentka Pracownii Psychologicznej E. Sołtys, wykładowca akademicki, absolwentka studiów podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coachingu, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, szkoleniowiec, Wiceprezes Fundacji Let’s Go, Ambasadorka Kobiet Sukcesu.