Wizyta studyjna w firmie FM Logistic

28 kwietnia 2015r studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Logistyka wzięli udział w wizycie studyjnej w znanej i renomowanej firmie FM Logistic w miejscowości Olszowa.

FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1995 roku, budując pierwszą platformę w Mszczonowie, gdzie do dzisiaj mieści się główna siedziba firmy. Obecnie FM Logistic posiada dziewięć centrów logistycznych, znajdujących się w Mszczonowie, Błoniu, Parzniewie, Tomaszowie, Wolbórzu, Woli Bykowskiej, Jarostach, Chorzowie i Olszowej. Jako wiodący operator logistyczny oferuje optymalne rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do oczekiwań rynku i Klientów z wielu sektorów rynku. Podczas wizyty studenci mogli poznać pracę spedytorów, zapoznać sie z praktyczną wiedzą dotyczacą transportu i dystrybucji, a także zwiedzić hale i magazyny.