XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”!

Ruszyła kolejna, XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Zainteresowani studenci mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: płatny staż w Londynie, Pradze lub Bukareszcie w renomowanych agencjach PR. Tak cenne doświadczenie może stać się pierwszym krokiem do szybkiego rozwoju ich kariery w dziedzinie public relations.

Natomiast same prace konkursowe – strategie komunikacji dla wybranej fundacji – przyczynią się do promocji działań CSR w trzech sektorach: „Pomagamy ludziom”, „Pomagamy zwierzętom” i „Promujemy kulturę”. Zbliża się termin wysyłania zgłoszeń, który mija 31 maja 2015, dlatego przygotowaliśmy specjalny poradnik dla studentów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie oraz krótkie wideo, w którym nasza specjalistka ds. PR opowiada o tajnikach tworzenia strategii.

Pełny raport i poradnik do pobrania:
bit.ly/poradnik_IMM_PRaktykuj

Materiał wideo i audio:
bit.ly/IMM_PRaktykuj_poradnik

Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na nasze stronie: http://www.instytut.com.pl/praktykujzagranica