13.12.2021

Czwarty w tym roku wykład otwarty Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB

W dniu 10 grudnia 2021 r. Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB zorganizowało czwarty w tym roku wykład otwarty.

Spotkanie online nt. „Istota wyboru strategii poznawczych w naukach o bezpieczeństwie” wygłosił dr hab. Andrzej Czupryński prof. AWSB. Celem wykładu było przedstawienie zasadniczych problemów dotyczących wyboru strategii poznawczych oraz związanych z nimi badaniami jakościowymi i ilościowymi. Obok pracowników i studentów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, wykładu wysłuchali nauczyciele akademiccy: Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, Wszechnicy Polskiej – Szkoły Wyższej w Warszawie oraz Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.