16.03.2023

Podsumowanie usługi badawczej „Przygotowanie i organizacja ćwiczeń – metodologia, metodyka, implementacja”

Nauka wypełnia wiele ról we współczesnym świecie. Służebną rolę nauki, głównie wobec społeczeństwa wypełniają przede wszystkim ośrodki akademickie. Akademia WSB aktywnie uczestniczy w tym procesie.

W związku z tym, 15 marca 2023 r. odbyło się spotkanie władz Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej z Komendantem Wojewódzkim Policji w Opolu. Przedmiotem spotkania było podsumowanie działań podjętych ze strony naszej uczelni mających swoje podstawy w postanowieniach porozumienia zawartego 14 grudnia 2022 roku pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Opolu a Akademią WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej a dotyczącego usługi nt. „Przygotowanie i organizacja ćwiczeń – metodologia, metodyka, implementacja”.

Przedmiotowa usługa obejmowała szkolenia funkcjonariuszy Policji dotyczące doskonalenie organizacji ćwiczeń tej formacji zorganizowane przez KWP w Opolu w pierwszej połowie marca 2023 roku a przygotowane i przeprowadzone przez pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii WSB na podstawie pracy badawczej.