Spotkanie robocze we Wrocławiu

5 grudnia 2023 roku we Wrocławiu odbyło się spotkanie dyrektora Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej (Centrum) prof. dr. hab. Bernarda Wiśniewskiego z dyrektorem Instytutu Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego (Instytutu) Panem dr. hab. Krzysztofem Kociubińskim.

W trakcie spotkania omówiono możliwości współpracy Centrum z Instytutem, która wedle deklaracji obu stron obejmować będzie w szczególności problematykę: teorii  oraz badań bezpieczeństwa. Przedsięwzięcia, o których mowa dotyczyć będą przede wszystkim organizacji wspólnych przedsięwzięć naukowych oraz popularyzacji wiedzy z zakresu nauk o bezpieczeństwie.