06.07.2023

Spotkanie w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

6 lipca 2023 roku na terenie Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach (UPH) odbyło się spotkanie przedstawicieli Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej (Centrum) oraz Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie UPH (Instytutu).

W trakcie spotkania omówiono możliwości współpracy Centrum i Instytutu, która obejmować będzie w szczególności problematyki: teorii bezpieczeństwa, metodologii nauk o bezpieczeństwie, bezpieczeństwa informacyjnego oraz zarządzania bezpieczeństwem. Przedsięwzięcia, o których mowa dotyczyć będą organizacji wspólnych przedsięwzięć naukowych oraz popularyzacji wiedzy o bezpieczeństwie.