Spotkanie w Interdyscyplinarnym Centrum Badań Uniwersytetu Warszawskiego

14 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie dyrektora Interdyscyplinarnego Centrum Badań Uniwersytetu Warszawskiego „Tożsamość – Dialog – Bezpieczeństwo”  dr. hab. Cezarego Smuniewskiego prof. UW z przedstawicielami Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB.

Interdyscyplinarne Centrum Badań Uniwersytetu Warszawskiego jest ogólnouniwersytecką jednostką organizacyjną Uniwersytetu Warszawskiego, którego zadania obejmują: inicjowanie i prowadzenie badań naukowych ze szczególnym uwzględnieniem badań interdyscyplinarnych w zakresie problematyki tożsamości, dialogu i bezpieczeństwa, organizowanie debat eksperckich oraz wykładów otwartych, wykonywanie ekspertyz i opinii oraz popularyzowanie i upowszechnianie wyników prowadzonych badań.

W trakcie spotkania omówiono możliwości współpracy w zakresie dotyczącym realizacji wspólnych przedsięwzięć naukowych oraz popularyzacji wiedzy z zakresu nauk o bezpieczeństwie.