09.01.2023

Wykład otwarty nt.: „Skuteczność i efektywność działań ratowniczych w kontekście wykorzystania nowoczesnych technologii”.

18 stycznia 2023 r. o godz. 9:00 odbędzie się wykład otwarty nadbryg. dr. inż. Mariusza Feltynowskiego nt.: „Skuteczność i efektywność działań ratowniczych w kontekście wykorzystania nowoczesnych technologii”.

Nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski

Rektor-komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Ma ponad 25-letni staż służby w jednostkach ochrony przeciwpożarowej. W 1999 r. ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł zawodowy magistra inżyniera pożarnictwa. W 2001 r. ukończył również uzupełniające studia magisterskie na kierunku finanse i bankowość w Akademii Finansów w Warszawie. Stopień naukowy doktora uzyskał w 2016 r. w specjalizacji zarządzanie instytucjami publicznymi w dziedzinie nauk społecznych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Posiada duże doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. na stanowisku Dyrektora Krajowego Centrum Koordynacji Ratownictwa i Ochrony Ludności oraz biorąc udział w organizacji i zarządzaniu kilkusetosobowymi zgrupowaniami podczas ćwiczeń oraz akcji ratowniczych (Haiti, Liban).

Wydarzenie odbędzie się w trybie on-line.

Link do wydarzenia

Identyfikator spotkania: 985 7509 3137