Studenci WSB na Targach CeBIT w Hanowerze

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza uczestników projektu „Nowoczesny inżynier - studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej" do uczestnictwa w największej międzynarodowej imprezie wystawowej sektora ICT - Targach CeBIT w Hanowerze.

Na Targach spotkają się dostawcy i użytkownicy wszystkich branż i sektorów rynku wykorzystujących na co dzień rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne.

Wyjazd na Targi zaplanowany jest w dniach 10-11 marca 2014 r.

W ramach wyjazdu studenci będą mieli zapewniony:

• przejazd w obie strony,
  • 1 nocleg z wyżywieniem (1 śniadanie i 1 obiad),
  • bilet wstępu na targi w dniach 10 i 11 marca 2014.

Ilość miejsc jest ograniczona! W ramach projektu może wyjechać 30 Studentów.
O uczestnictwie w targach decyduje kolejność zgłoszeń.  Osoby, które zgłoszą się po zamknięciu listy, zostaną umieszczone na liście rezerwowej.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w targach oraz wypełnieniu deklaracji uczestnictwa. Deklarację o uczestnictwie w wyjeździe na Targi CeBIT przyjmowane są do dnia 28.02.2014 r.

Każdy z uczestników wyjazdu będzie musiał opłacić składkę ubezpieczeniową  NNW i KL na wyjazd za granicę, szacowany koszt 12 zł – 18 zł. Stawka waha się w zależności od kursu euro w dniu zakupu polisy ubezpieczeniowej.

Oficjalna strona internetowa Targów CeBIT