Specjalność

Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
Tryb: Stacjonarne Zapisz się
  • Czego się nauczysz?

• aktualnych rozwiązań w obszarze zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji,
    • prawa pracy i innych aktów prawnych bhp,
    • metod oceny i zwalczania zagrożeń,
    • organizacji pracy służby bhp,
    • fizjologii pracy i ergonomii,
    • zasad udzielania pierwszej pomocy,
    • metod oceny ryzyka zawodowego,
    • elementów psychologii pracy
  • Uczymy praktycznie

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności.

Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy.

Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

• Program specjalności

Przykładowe treści realizowane w ramach specjalności:

• Ergonomia i fizjologia pracy
    • System zarządzania BHP - projektowanie, wdrażanie
    • Metody badania wypadków i chorób zawodowych
    • Audit wewnętrzny systemu zarządzania BHP
  • Rekomendacje

"Swoją przyszłość wiążę z BHP, dlatego specjalność Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy była moim naturalnym wyborem. I był to wybór w 100% trafiony. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, to cechy tej specjalności. Biorąc pod uwagę fakt, że specjaliści ds. BHP sa potrzebni w każdej branży, jestem spokojny o swoje zatrudnienie".

Adam,
    student specjalności
    Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

• Opłaty

Logistyka - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 360 zł 150 zł* 380 zł 150 zł* 380 zł 445 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 360 zł 380 zł 380 zł 445 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł
    *Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

• Kontakt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych studentów wydłużamy pracę Biura Rekrutacji w dniach: 24 września oraz 30 września br.
    Pracownicy Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji będą do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 20:00

Rafał Pakuła

Zastępca Kierownika Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

e-mail: rpakula@wsb.edu.pl

Justyna Borowik

Koordynator ds. rekrutacji

e-mail: jborowik@wsb.edu.pl

Agnieszka Wilczok

Specjalista ds. studiów podyplomowych i rekrutacji

awilczok@wsb.edu.pl

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Logistyce”.

Sprawdź dostępność miejsc
 *