Specjalność

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY

Specjalność dostępna od października 2024 r.

• Czego się nauczysz?

• aktualnych rozwiązań w obszarze zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji,
    • prawa pracy i innych aktów prawnych bhp,
    • metod oceny i zwalczania zagrożeń,
    • organizacji pracy służby bhp,
    • fizjologii pracy i ergonomii,
    • zasad udzielania pierwszej pomocy,
    • metod oceny ryzyka zawodowego,
    • elementów psychologii pracy
  • Uczymy praktycznie

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności.

Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy.

Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

• Program specjalności

Przykładowe treści realizowane w ramach specjalności:

• Ergonomia i fizjologia pracy
    • System zarządzania BHP - projektowanie, wdrażanie
    • Metody badania wypadków i chorób zawodowych
    • Audit wewnętrzny systemu zarządzania BHP
  • Rekomendacje

"Swoją przyszłość wiążę z BHP, dlatego specjalność Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy była moim naturalnym wyborem. I był to wybór w 100% trafiony. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, to cechy tej specjalności. Biorąc pod uwagę fakt, że specjaliści ds. BHP sa potrzebni w każdej branży, jestem spokojny o swoje zatrudnienie".

Adam,
    student specjalności
    Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

• Opłaty

Logistyka - studia I stopnia ** Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 550 zł 550 zł 600 zł 600 zł 600 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 480 zł 550 zł 570 zł 580 zł 600 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

** Nie dotyczy cudzoziemców

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Logistyce”.