Kierunek

Mezoterapia mikroigłowa dermapen i dermaroller - warsztat praktyczny

Akademia WSB zaprasza na warsztat "Mezoterapia mikroigłowa dermapen i dermaroller " prowadzone w formie stacjonarnej.

Termin szkolenia:

ZAPYTAJ O TERMIN

Mezoterapia mikroigłowa należy obecnie do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jego celem jest pobudzenie produkcji nowego kolagenu i ogólna rewitalizacja skóry. Jak przebiega i na co powinnaś zwrócić uwagę?

Mezoterapia mikroigłowa (cienkoigłowa) polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry urządzeniem wyposażonym w mikroigiełki. Poprzez otwarcie kilku tysięcy mikrokanalików kosmetyczka może wprowadzić skoncentrowane składniki odżywcze w specjalnym preparacie w głąb skóry, pomijając barierę ochronną naskórka.

Na szkoleniu omówione zostaną wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu. Ponadto nauczysz się jak zakwalifikować pacjenta do zabiegu, jak dobrać odpowiednie substancje czynne i parametry zabiegu. Omówiona zostanie karta pacjenta, zgoda na zabieg i zalecenia pozabiegowe.

• Uczestnicy:

Szkolenie dla kosmetologów, kosmetyczek, studentów kosmetologii, uczniów kierunków kosmetycznych szkół średnich

• Atuty szkolenia:

W cenie: szkolenie (wykonujesz minimum 3 zabiegi: dermapen skóra głowy, dermapen skóra ciała/twarzy, dermaroller twarz), materiały szkoleniowe, zgoda na zabieg, zalecenia pozabiegowe, certyfikat

KAŻDY UCZESTNIK  ZAPRASZA 1 MODELA na zabieg dermarollerem lub dermapenem na godzinę 10:00

• Efekty szkolenia:

• umiejętność wykonania praktycznego zabiegu mezoterapii mikroigłowej dermapenem i dermarollerem, znajomość procedury zabiegowej, dobór substancji czynnych/ ampułek do zabiegów, dobór długości igieł do problemu skóry
  • Opłaty:

Koszt szkolenia:  700 zł

ING Bank Śląski o/Dąbrowa Górnicza nr  64 1050 1272 1000 0008 0063 3554

dr Marta Skorek

Wykładowca Akademii WSB na kierunku kosmetologia. Swoje doświadczenie praktyczne zdobywała w takich firmach jak Ziaja, dr Irena Eris, Sanofi Aventis, Scientific Beauty, Phyt’s.