Kierunek

ORGANIZACJA PRACY I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE - WEBINARIUM

Akademia WSB zaprasza na szkolenie "Organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie" prowadzone w formie webinarium (transmisja online na żywo) poprzez platformę ClickMeeting. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zadawania pytań  poprzez chatbox.

Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia zostaną wysłane pocztą.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w formule zamkniętej, tj. dla grupy min. 10 osób. Dostosowujemy wówczas program oraz termin do potrzeb zamawiającego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę z zakresu planowania własnej pracy oraz zarządzania własnym czasem. Podczas szkolenia słuchacze poznają narzędzia niezbędne do prawidłowego sporządzania planu pracy oraz sposoby oszczędności czasu i własnej energii. Ponadto w czasie szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość kształtować własne umiejętności określania priorytetów oraz samomotywacji.

• Uczestnicy szkolenia:

Szkolenie adresowane jest do menadżerów, dyrektorów, kierowników oraz pracowników zatrudnionych m.in. na stanowiskach związanych z planowaniem, terminowymi zadaniami, zarządzających zespołami, pracowników współpracujących ze sobą działów oraz wszystkich osób nastawionych na rozwój własnych kompetencji.

• Opłaty:

Koszt szkolenia: 300 zł

ING Bank Śląski o/Dąbrowa Górnicza nr  64 1050 1272 1000 0008 0063 3554

• Program szkolenia:

1. Zarządzanie sobą w czasie czy zarządzanie czasem?
    2. Autodiagnoza - moje słabe i mocne strony w zarządzaniu czasem.
    3. Motywacja.
    4. Cele i priorytety.
    5. Zasady ustalania priorytetów – metoda SMART.
    6. Planowanie krótko- i długoterminowe.
    7. Delegowanie zadań.
    8. Stracony czas - przeszkody w zarządzaniu sobą w czasie.
    9. Odpoczynek i higiena pracy.
    10. Asertywność a zarządzanie sobą w czasie.
    11. Podstawowe zasady zarządzania czasem.

* W przypadku szkolenia zamkniętego program szkolenia dostosowujemy do potrzeb Zamawiającego.