Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów studiów I i II stopnia oraz doktorantów Akademii WSB do nadsyłania artykułów naukowych do publikacji w interdyscyplinarnej pracy zbiorowej. Do udziału w projekcie wydawniczym zapraszamy wszystkich, którym bliska jest tematyka z zakresu zarządzania, ekonomii, bezpieczeństwa narodowego, pedagogiki, nauk o zdrowiu, informatyki, logistyki, transportu czy inżynierii produkcji.

Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie aspekt nowości. Artykuł powinien być napisany w języku polskim lub w języku angielskim. Wszystkie teksty, które przejdą pozytywnie proces recenzji opublikowane zostaną jako rozdział w monografii naukowej (Interdyscyplinarne naukowe prace studenckie), której wydanie planowane jest w 2021 roku przez Wydawnictwo Naukowe Akademii WSB (Wydawnictwo znajduje się w wykazie wydawnictw Ministra Edukacji i Nauki publikujących recenzowane monografie naukowe).

Dla autorów prac, które uzyskają najwyższe oceny recenzentów przyznane zostaną trzy nagrody o wartości 1000 zł. Oprócz walorów naukowych publikacje naukowe mogą być przyczynkiem do ubiegania się o stypendia naukowe.

Terminy:
10 kwietnia 2021 r. - zgłoszenie wstępnego tematu i wskazanie Mentora
31 maja 2021 r. - przesłanie artykułu

Pytania prosimy kierować na adres: wydawnictwo@wsb.edu.pl

Osoby kontaktowe:
Joanna Dróżdż jdrozdz@wsb.edu.pl
Agata Błasiak ablasiak@wsb.edu.pl

Szczegółowe warunki udziału w tej inicjatywie znajdują się w załączonej dokumentacji.