02.07.2021

Wyniki konkursu naukowego „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu konkursu naukowego „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów”

Jury ds. oceny nadesłanych artykułów przyznaje nagrody następującym osobom:

1. Paweł Sygut – artykuł pt. „Polityka obronna i siły zbrojne państw skandynawskich na przykładzie Finlandii i Norwegii. Analiza porównawcza”
  2. Renata Bilińska – artykuł pt. „Wpływ pandemii COVID-19 na preferencje motywacyjne pokoleń dotyczące pracy zdalnej”
  3. Marcin Gaber – artykuł pt. „Analiza wybranych metod postępowania fizjoterapeutycznego
    w leczeniu bólu odcinka lędźwiowego kręgosłupa”

Serdecznie Gratulujemy!

Informacje o konkursie: https://wsb.edu.pl/nauka-i-badania/aktualnosci/interdyscyplinarne-prace-naukowe-studentow-i-doktorantow.html

Jednocześnie informuję, że wszystkie osoby, których artykuły zostały zakwalifikowane do publikacji w monografii, otrzymają informację zwrotną ze szczegółami do dnia 19.07.2021 r.