Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Industry 5.0”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Industry 5.0”, organizowanej przez Akademię WSB w formule online, która odbędzie się w dniach 17- 18 czerwca br.

Celem konferencji jest międzynarodowa wymiana myśli naukowej, wyników badań i doświadczeń praktycznych w obszarze nowoczesnych technologii, dyskusja na temat inteligentnych rozwiązań i firm przyszłości w konkurencyjnej i globalnej gospodarce, a co za tym idzie zbliżającym się kolejnym etapem industrializacji - Industry 5.0.

W konferencji uczestniczyć będą przedstawiciele praktyki gospodarczej, naukowcy oraz specjaliści z dziedziny nowoczesnych technologii, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie tworzenia innowacyjności, nowoczesnych procesów, inteligentnych rozwiązań oraz niezbędnych kompetencji przyszłości, m.in.:

• dr Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii
  • Tomasz Konik, Prezes Zarządu Deloitte w Polsce
  • Mariusz Bryke, Dyrektor Zarządzający Kaizen Institute Poland
  • Barbara Bożek-Paczesny, Wiceprezes Zarządu USTRONIANKA Sp. z o.o.
  • dr hab. Roman Batko, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Monika Płońska, Wiceprezes Zarządu Green Industry Foundation
  • Piotr Dytko, Wiceprezes Sieci Badawczej Łukasiewicz
  • Paweł Kolczyński, Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu
  • Robert Tomasiewicz, Prezes Zarządu ELPLC S.A

Współorganizatorami konferencji są Kaizen Institute Poland, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Grupa Azoty S.A., Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji. Prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza rejestracyjnego:  Link do rejestracji

Pozostałe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej: TUTAJ