Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów Akademii WSB

Zachęcamy do zapoznania się z interdyscyplinarną praca zbiorową, będącą pierwszym efektem projektu wydawniczego w ramach konkursu dla studentów, absolwentów oraz doktorantów Akademii WSB.

Prezentujemy Tom 1 „Interdyscyplinarnych prac naukowych studentów i doktorantów Akademii WSB” pod redakcją dr hab. Katarzyny Szczepańskiej-Woszczyny. Monografia jest zbiorem tekstów z pogranicza różnych dyscyplin naukowych, tj.: zarządzanie, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe, pedagogika, nauki o zdrowiu, informatyka, logistyka, transport czy inżynieria produkcji. Wszystkie opublikowane prace mają charakter naukowy i pozytywnie przeszły proces recenzji. Autorzy mogli korzystać z pomocy Mentorów, autorytetów Akademii WSB w danej dyscyplinie, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i dawali cenne wskazówki.

Publikacja dostępna jako e-book.