Interdyscyplinarne prace naukowe. Tom II

Polecamy serdecznej uwadze nową publikację Wydawnictwa WSB „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów Akademii WSB. Tom II”. Monografia jest rezultatem drugiej edycji konkursu na artykuł naukowy.

Celem projektu była aktywizacja oraz rozwój naukowy studentów, absolwentów oraz doktorantów Akademii WSB, a także upowszechnianie wyników prowadzonych przez nich badań. Monografia powstała pod redakcją dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB oraz dr hab. Katarzyny Szczepańskiej-Woszczyny, prof. AWSB, Prorektor ds. Nauki i Kształcenia, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB, prezentuje szeroki przekrój dyscyplin naukowych, od socjologii, pedagogiki i nauk o zdrowiu przez informatykę po zarządzanie i ekonomię. Wszystkie opublikowane teksty mają charakter naukowy i pozytywnie przeszły proces recenzji.

Publikacja została opublikowana w modelu open access – kliknij, aby pobrać.