Nowa publikacja dr. Mateusza Grzesiaka

Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Naukowego Akademii WSB ukazała się książka „Zintegrowany model kompetencji społecznych w procesie rozwoju osobistego i zawodowego” autorstwa dr. Mateusza Grzesiaka – psychologa, wykładowcy akademickiego, międzynarodowego trenera i konsultanta, twórcy zintegrowanego modelu umiejętności miękkich Mixed Mental Arts oraz eksperta Akademii WSB.

Pozycja ta, kolejna w bogatym dorobku bibliograficznym Autora, skupia się na zagadnieniu kompetencji miękkich – istotnych nie tylko na drodze kariery zawodowej, ale i holistycznego rozwoju osobistego – prezentując nowatorską na polskim gruncie próbę definicji i klasyfikacji tej dziedziny.

Jak pisze sam Autor „Dedykuję tę książkę przyszłym pokoleniom polskich uczniów i studentów – życzę Wam z całego serca, byście mogli uczyć się w szkołach umiejętności miękkich. By przedmioty takie jak inteligencja emocjonalna czy przedsiębiorczość zagościły na stałe w programach nauczania na wszystkich jego poziomach. By ich nauka była bezpłatna, a ich przydatność dla każdego równie oczywista, jak dbanie o zdrowie czy uprawianie sportu. Nie przyszło mojemu pokoleniu urodzić się w czasach takiej świadomości, ale nie tracę nadziei, że Wam będzie to dane. Niech ta książka przyczyni się do tego choć w najmniejszym stopniu”.

Co istotne, publikacja jest w pełni darmowa i dostępna w najpopularniejszych formatach (interaktywny PDF, EPUB, MOBI), tak, by ułatwić lekturę na wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych – kliknij, aby pobrać.

Wydanie monografii i digitalizacja zostały sfinansowane w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.