Nowa publikacja ekspertów Akademii WSB: „Marka osobista w kształtowaniu kariery zawodowej kadry menedżerskiej”

Nakładem wydawnictwa Difin ukazała się monografia „Marka osobista w kształtowaniu kariery zawodowej kadry menedżerskiej” autorstwa dr Joanny Dzieńdziory, dr. Mateusza Grzesiaka i dr Magdaleny Wróbel – ekspertów Akademii WSB w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, kształtowania marki osobistej oraz kompetencji społecznych, a także odpowiedzialnej konsumpcji i zarządzania rozwojem.

Publikacja dedykowana jest przede wszystkim kadrze menedżerskiej wszystkich szczebli zarządzania, przedstawicielom nauki zainteresowanym problematyką marki osobistej oraz studentom na kierunkach zarządzanie, psychologia i socjologia. Autorzy książki kompleksowo omówili najważniejsze problemy budowania marki osobistej w kształtowaniu kariery zawodowej kadry menedżerskiej w nowoczesnych organizacjach.

Wydanie monografii zostało sfinansowane w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Książka jest dostępna w księgarni wydawnictwa Difin.