Publikacja studentów bezpieczeństwa narodowego

Wydawnictwo Naukowe Akademii WSB opublikowało kolejną monografię z tekstami naukowymi studentów, głównie członków Międzynarodowego Koła Naukowego Bezpieczeństwa z siedzibą w Cieszynie. Monografia „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w trzeciej dekadzie XXI wieku” została napisana pod redakcja dr. hab. Roberta Sochy, prof. AWSB i Wiktorii Kolano, studentki drugiego stopnia kierunku bezpieczeństwo narodowe .

„Oddawana do rąk czytelników monografia stanowi przejaw aktywności studentów, zarówno studiów pierwszego, jak i drugiego stopnia, oraz uczestników seminarium doktorskiego Akademii WSB. Aktywność studentów tym bardziej zasługuje na uwagę i docenienie, gdyż wykracza ona poza ramy programów kształcenia, dowodząc tym samym chęci poszukiwań naukowych oraz rozwoju osobistego”.

dr hab. Robert Socha, prof. AWSB