Publikacja w prestiżowym wydawnictwie Routledge

Miło nam poinformować, że nakładem renomowanego brytyjskiego wydawnictwa Routledge ukazała się publikacja dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB.

Monografia „Reputation Management and Family Business” przedstawia strategiczny model zarządzania reputacją firm rodzinnych, istotny w zdobywaniu długoterminowej przewagi konkurencyjnej oraz budowaniu wartości przedsiębiorstwa. Opis uwarunkowań, komponentów i procesów z zakresu zarządzania reputacją oraz identyfikacja powiązań między nimi pozwala zidentyfikować kluczowe elementy koncepcji zarządzania reputacją firmy oraz praktyczne zalecenia dotyczące wykorzystania tej koncepcji w usprawnianiu funkcjonowania firm rodzinnych. Publikacja adresowana jest do naukowców, studentów i menedżerów zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości i zarządzania.

Wydanie monografii zostało sfinansowane w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Więcej informacji można uzyskać na stronie wydawnictwa Routledge.

Publikacja jest dostępna w otwartym dostępie.