Rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów Akademii WSB”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczna, druga już edycja konkursu „Interdyscyplinarne prace naukowe” została zakończona.

Celem konkursu była aktywizacja oraz rozwój naukowy studentów, absolwentów oraz doktorantów Akademii WSB, a także upowszechnianie wyników prowadzonych przez nich badań. Pozytywnie ocenione teksty (z pogranicza takich dyscyplin naukowych jak pedagogika, nauki o zdrowiu, informatyka oraz zarządzanie i ekonomia) będą częścią monografii naukowej i zostaną opublikowane przez Wydawnictwo Naukowe Akademii WSB.

Wyróżnienie za najlepszy artykuł otrzymał Piotr Krowicki, autor tekstu „Pandemia COVID-19 jako katalizator zmian w sektorze centrów handlowych – perspektywa martwych centrów handlowych”. W imieniu całej społeczności akademickiej serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.