21.11.2022

Wyniki III edycji konkursu „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów Akademii WSB”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejna edycja konkursu „Interdyscyplinarne prace naukowe” została zakończona. To cykliczne wydarzenie, adresowane do studentów, absolwentów oraz doktorantów Akademii WSB, ma na celu ich aktywizację i wsparcie w rozwoju naukowym.

Wyróżnienie za najlepszy artykuł otrzymał Pan Dawid Jurczyński za pracę „System do satelitarnego monitoringu XCO”. Artykuł ten, podobnie jak inne pozytywnie ocenione teksty, będzie stanowił część monografii naukowej „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów Akademii WSB. Tom III”, która zostanie opublikowana przez Wydawnictwo Naukowe Akademii WSB. Dzięki licznym zgłoszeniom oraz wysokiemu poziomowi artykułów, planowana publikacja będzie prezentować szeroki przekrój dyscyplin naukowych – od pedagogiki i nauk o zdrowiu przez informatykę po zarządzanie, ekonomię oraz logistykę. Podobnie jak wcześniejsze tomy, wydawnictwo zostanie opublikowane w formie elektronicznej w modelu otwartego dostępu.

W imieniu całej społeczności akademickiej serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Publikacje wydane w ramach serii „Interdyscyplinarne prace naukowe studentów i doktorantów”:
- Tom II
- Tom I