Wyróżnienie dla prof. dr hab. Mirosławy Nowak-Dziemianowicz

Konkurs Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego na wybitną monografię naukową z zakresu nauk pedagogicznych lub nauk pokrewnych za rok 2020 został rozstrzygnięty.

Z ogromną radością informujemy, że w wyniku głosowania uznano jednogłośnie, że wyróżnienie w konkursie Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego na wybitną monografię naukową z zakresu nauk pedagogicznych lub nauk pokrewnych za rok 2020 otrzymuje prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz – Kierownik Seminarium Doktorskiego w dyscyplinie pedagogika w Akademii WSB – za monografię „Szkoła jako przestrzeń uznania”. Publikacja prezentuje spojrzenie na współczesną edukację oraz polską szkołę przez pryzmat teorii uznania.

To wielkie wyróżnienie przede wszystkim dla Autorki, ale również dla Akademii WSB. W imieniu Współpracowników i Czytelników składamy Pani Profesor serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

W tym roku kapitała przyznała dwa równorzędne wyróżnienia – drugie otrzymał dr hab. Marek Michalak za monografię „Order Uśmiechu – wspólny świat dzieci i dorosłych”. Gratulujemy.