Drive Your Career Trwa wiosenna kampania rekrutacyjna Deloitte!

Aplikuj do 30 kwietnia na wybrane oferty praktyk i pracy!

Dlaczego Deloitte?
Od 175 lat kształtujemy biznes, tworząc szerokie perspektywy i możliwości. Mamy wpływ na rozwój nie tylko społeczeństw, ale także jednostek, co napędza nas do działania przynosząc realne efekty. Codziennie blisko 300 000 specjalistów w ponad 150 krajach, w tym 4800 osób w biurach w 9 polskich miastach pomaga naszym klientom w ramach działów: Audytu, Doradztwa Finansowego i Podatkowego, Kancelarii Deloitte Legal, Konsultingu, Zarządzania Ryzykiem i Zespołów Technologicznych.

W Deloitte wiemy, że rozwój organizacji nie istnieje bez rozwoju jednostki. Dlatego Twój talent i umiejętności mogą się stać częścią tego procesu, tworząc wyjątkowe środowisko naszej organizacji. To najlepszy moment, aby wziąć odpowiedzialność za swoją karierę i odnosić sukcesy przy wsparciu inspirujących liderów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Nasi liderzy i eksperci będą wspierać Cię w rozwoju zawodowym i inspirować do obrania odpowiedniej drogi w Deloitte. Dzięki nim poczujesz stabilność, zyskasz wiedzę i doświadczenie, a Twoje plany zawodowe staną się jasne. U nas wszyscy mają możliwości kształtowania wyjątkowej i satysfakcjonującej ścieżki kariery. Wybierając Deloitte stajesz się częścią globalnej, oferującej rozwiązania w najnowszych technologiach i społecznie odpowiedzialnej organizacji, a Twoje działania mają wpływ.

Dołączając do nas otrzymasz również:

• Pracę w zaangażowanym zespole ekspertów
  • Możliwość nawiązywania międzynarodowych kontaktów i relacji biznesowych
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i awansu
  • Coaching kariery i mentoring
  • Bogatą ofertę wewnętrznych szkoleń i warsztatów – Deloitte Learning Academy
  • Program Buddy
  • Dostęp do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej (w tym kursy LinkedIn, Udemy etc.)
  • Kartę Multisport
  • Rozbudowany Program Employee – well-being
  • Dostęp do webinarów z obszaru Mental Health
  • Możliwość uczestniczenia w drużynach sportowych – Deloitte Adventure Team

Idź drogą rozwoju w działach Audytu&Assurance, Doradztwa Finansowego, Doradztwa Podatkowego, Kancelarii Deloitte Legal, Konsultingu Strategicznego, Konsultingu Technologicznego lub Zarządzania Ryzykiem.

Sprawdź aktualne oferty i aplikuj do 30 kwietnia! APLIKUJ!
#IchooseMyCareer