Zapraszamy na wirtualne dni otwarte Discover Deloitte!

Zapraszamy na wydarzenie #DiscoverDeloitte podczas którego Ambasadorzy Deloitte pomogą Ci znaleźć swoją drogę rozwoju oraz poznasz nas lepiej. To wirtualne dwudniowe spotkanie dla studentów i studentek z całej Polski podczas którego eksperci Deloitte pokażę Ci, jakie trendy w otaczającym nas świecie zdefiniują biznes jutra i Twoje pierwsze kroki na ścieżce kariery. Doradzimy Ci również na co warto zwrócić uwagę myśląc o rozwoju w poszczególnych obszarach specjalizacji.

Wirtualne dni otwarte Discover Deloitte (15-16.03, godzina 16:00)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! Kliknij

Kiedy?
15-16 marca 2023 (środa/czwartek)

Gdzie?
On-line – link/platforma zoom

Z kim?
Wydarzenie będą prowadzić tegoroczni Ambasadorzy Deloitte, razem z naszymi ekspertami i konsultantami.

PLAN WYDARZENIA:

ŚRODA, 15 marca 2023 r.,   godz. 16:00 – 18:00

BLOK   Higher to future
BLOK   ESG, trend, czy moda?
BLOK   Sesja Recruitment Tips&Trics
BLOK   Poznaj nasze zespoły

CZWARTEK, 16 marca 2023 r.,   godz. 16:00 – 18:00

BLOK   TECH TRENDS, czyli co czeka nas przez najbliższe 5 lat
BLOK   Agile, czyli kluczowa umiejętność pracowników jutra
BLOK   Sesja Recruitment Tips&Trics
BLOK   Poznaj nasze zespoły

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Ciebie dodatkowy bonus!   Podczas trwania wydarzenia, w każdym dniu zostanie przeprowadzony konkurs z nagrodami z wiedzy o Deloitte, którą będziesz mógł/mogła na bieżąco uzupełnić podczas Discover Deloitte.

Zapisy do 15 marca 2023. Liczba miejsc ograniczona!

Deloitte to miejsce, w którym rozpoczniesz karierę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Weź udział w wydarzeniu #DiscoverDeloitte i wybierz swoją drogę rozwoju w naszych działach.

Navigate your future. Navigate your career.

#IchooseMyCareer