Wakacje z 11 MBOT

Serdecznie zapraszamy studentów Akademii WSB do udziału w szkoleniu!

Jeśli lubisz wyzwania, aktywny tryb życia i chętnie uczysz się nowych rzeczy dołącz do 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Leopolda Okulickiego ps. „Niedźwiadek”, która organizuje letnie, 16-dniowe szkolenie z taktyki, obsługi broni i survivalu. "Szesnastka" skierowana jest dla osób, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego. To także okazja do poznania nowych osób i zdobycia wyjątkowych umiejętności przydatnych na rynku cywilnym. Specjalnie dla Was 11 MBOT planuje szkolenia w dwóch terminach:

• od 25 czerwca do 10 lipca,
  • od 16 września do 1 października.

W całej Polsce jest ich już ponad 32 000. W Małopolsce stanowią rosnącą siłę, gotową na pomoc lokalnej społeczności. Dołącz do żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej i zostań jednym z nich!