International Christmas Party dla Absolwentów Międzynarodowych

3 grudnia 2021 r. Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB zorganizowało Międzynarodowe Spotkanie Świąteczne dla Absolwentów Akademii WSB.

Nowi Członkowie Stowarzyszenia otrzymali Certyfikaty Członkostwa z rąk Małgorzaty Małeckiej - Tomali - Prezes Stowarzyszenia.

Podczas spotkania na uczestników czekały takie atrakcje jak prezentacja działalności i benefitów dla członków Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB, świąteczna muzyka na żywo i spotkanie z Mikołajem, pyszny świąteczny poczęstunek, loteria prezentowa, fotobudka i anielska ścianka zdjęciowa.

W trakcie świątecznego spotkania Christmas Motivation Talk "How to get out of the box and create ideas?" wygłosiła Małgorzata Małecka-Tomala - Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB