Jubileuszowy Koncert Akademii WSB 25+2

Członkowie Stowarzyszenia, absolwenci oraz studenci Uczelni byli współorganizatorami Koncertu Jubileuszowego Akademii WSB 25+2 w NOSPR

W sobotę 28 maja br., w Sali Koncertowej NOSPR Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbył się Koncert Jubileuszowy Akademii WSB „25+2”. Historię Uczelni przybliżyła Rektor Akademii WSB, dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB wspólnie z Prorektorami: dr hab. Katarzyną Szczepańską – Woszczyną, prof. AWSB – Prorektor ds. nauki i kształcenia, dr hab. Marcinem Lisem, prof. AWSB – Prorektorem ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, dr Sabiną Ratajczak – Prorektor ds. Rozwoju, drem Rafałem Rębilasem – Prorektorem ds. Współpracy z Zagranicą. Uroczystość uświetnił występ Piotr Rubik z Orkiestrą. Członkowie Naszego Stowarzyszenia współorganizowali to wyjątkowe wydarzenie!