Santa Claus is comin to Town czyli jak obchodziliśmy Angielskie Mikołajki w Akademii WSB!

4 grudnia 2021 r. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie dla dzieci - ANGIELSKIE MIKOŁAJKI! Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy wszystkie grzeczne dzieci z Dąbrowy Górniczej, których przybyło na wydarzenie ponad 80! Mikołaj wraz z Elfami przygotował dla uczestników masę atrakcji i prezenty!

Współorganizatorami wydarzenia byli:

• Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB
  • Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB
  • Szkoła Języków Obcych Akademii WSB
  • Biblioteka Akademicka im. Profesora Jerzego Altkorna Akademii WSB

Księgarnia Universee Books z Katowic zasponsorowała nagrody oraz przygotowała piękne pakiety prezentowe dla uczestników wydarzenia.
Patronat nad wydarzeniem objęło brytyjskie Wydawnictwo USBORNE

W programie znalazły się m.in. takie atrakcje jak:

• Wykład CHRISTMAS CUSTOMS - angielskie zwyczaje świąteczne
  • CHRISTMAS Kahoot – wirtualna świąteczna gra dla dzieci
  • MEETING WITH SANTA CLAUS - spotkanie ze Świętym Mikołajem i wręczenie upominków dla grzecznych dzieci
  • CHRISTMAS MARKET – KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
  • CHRISTMAS BOOK FAIR – WIELKI MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻKOWY - angielskie książki dla dzieci i młodzieży – Wydawnictwo USBORNE
  • SANTA’S BOOK OLYMPICS – INTERAKTYWNA OLIMPIADA KSIĄŻKOWA dla dzieci z nagrodami od Universee Books
  • CHRISTMAS ARTS AND CRAFTS WORKSHOPS – warsztaty robienia świątecznych ozdób i mini prezentów – m.in. christmas crackers, elf houses, snowflakes etc.