09.06.2023

7 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego i doktora w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

Decyzją Rady Doskonałości Naukowej z dnia 29 maja 2023 r., Akademia WSB otrzymała kolejne uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz stopnia doktora w trzech dyscyplinach:

• stosunki międzynarodowe,
  • nauki o rodzinie,
  • inżynieria bezpieczeństwa.

"Kolejne uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz doktora dla Akademii WSB to kolejny etap realizacji strategicznych kierunków Uczelni określonych w Strategicznej Mapie Drogowej Akademii WSB 2021-2025 z perspektywą 2030. Dziękuję wszystkim pracownikom Akademii WSB za ich ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i wysiłek w dążeniu do uzyskania kolejnych uprawnień, które stanowią ważny kamień milowy w naszej drodze do celu. Wasza pasja i determinacja w działaniach na rzecz doskonalenia naszej Uczelni są nieocenione i przyczyniają się do podnoszenia jakości edukacji oraz rozwoju badań naukowych. Wspólnie możemy z dumą realizować naszą wizję interdyscyplinarnego i innowacyjnego środowiska akademickiego, gotowego do rozwiązywania globalnych wyzwań społecznych, gospodarczych i naukowych".

Prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz - Rektor Akademii WSB

Akademia WSB do tej pory posiadała uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz stopnia doktora w czterech dyscyplinach naukowych:

• nauki o zarządzaniu i jakości,
  • pedagogika,
  • nauki o bezpieczeństwie,
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport.

Wszystkich, którzy myślą o karierze naukowej lub doktoracie, zapraszamy do kontaktu z nami:

SEMINARIUM DOKTORSKIE W DYSCYPLINIE NAUKI O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

PhD SEMINAR IN MANAGEMENT STUDIES (English)

SEMINARIUM DOKTORSKIE W DYSCYPLINIE PEDAGOGIKA

SEMINARIUM DOKTORSKIE W DYSCYPLINIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE

SEMINARIUM DOKTORSKIE W DYSCYPLINIE INŻYNIERIA LĄDOWA, GEODEZJA I TRANSPORT - NOWOŚĆ

POSTĘPOWANIA HABILITACYJNE