05.09.2024

Akademia WSB i KAS w służbie dla bezpieczeństwa

Studenci Akademii WSB będą mogli korzystać z ogromnego doświadczenia kadry Administracji Skarbowej. Właśnie podpisano porozumienie o współpracy między Akademią WSB i Izbą Administracji Skarbowej w Krakowie.

Dokument podpisali prof. Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB oraz Wojciech Zastawniak, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie w obecności podkom. Adama Szymczaka, naczelnika urzędu celno-skarbowego Małopolski Urząd Celno-Skarbowy w Krakowie.

Przedmiotem porozumienia jest określenie podstawowych zasad i warunków współpracy pomiędzy Partnerami w celu popularyzacji podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ustalania kierunków rozwoju kształcenia.

Współpraca będzie obejmowała w szczególności:

-  realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych,

- podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń oraz odbywania praktyk zawodowych,

- tworzenie i opracowanie programów specjalności, studiów, studiów podyplomowych, szkoleń, kursów,

- organizację tematycznych konferencji i seminariów.