06.11.2023

Akademia WSB jedną z najczęściej wybieranych uczelni w Polsce wg Ministerstwa Edukacji i Nauki

Akademia WSB jest jedną z najczęściej wybieranych uczelni w Polsce! Tak wynika z opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2023/2024. Zestawienie Ministerstwa obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Wysokie miejsce w zestawieniu potwierdza, że oferta edukacyjna Akademii WSB cieszy się uznaniem zarówno wśród tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę edukacyjną, jak i tych, którzy chcą ją kontynuować na wyższym poziomie. To ogromne wyróżnienie dla naszej uczelni i potwierdzenie, że cieszymy się zaufaniem wielu przyszłych studentów.

Wszystkim studentom bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli! To dla Was dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty edukacyjnej.

Pełny ranking dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki