Gala Akademicka MBA

Dyplomy ukończenia studiów MBA, wyróżnienia dla najlepszych projektów oraz Nagrody Rektora – w dniu 1 października odbyła się Gala Akademicka Master of Business Administration, prowadzonych we współpracy z EY Academy of Business.

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. W tym roku akademickim przeżywamy ogromne zainteresowanie studiami MBA i podyplomowymi, co bardzo cieszy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Absolwentów przywitał także Pan Michał Błeszyński – przedstawiciel EY Academy of Business - partner merytoryczny studiów Master of Business Administration, który gratulował ukończenia studiów. – Ten rok studiów minął bardzo szybko, niedawno się witaliśmy, a teraz mam nadzieję, że się nie żegnamy, tylko wchodzimy w nowy etap współpracy. Otrzymaliście Państwo dyplomy, ale nawiązaliście również cenne znajomości. Warto, aby ten czas studiów nie zakończył się tylko oprawieniem dyplomu w ramkę, ale zaowocował pielęgnowaniem tych zdobytych kontaktów. Wierzę, że dalej będziecie się Państwo rozwijali, a dzisiejsza uroczystość jest początkiem kolejnych, interesujących wyzwań.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie czterech obszarów: HR, finansów, zarządzania projektami oraz marketingu i zarządzania sprzedażą. Trzy grupy projektowe zostały wyróżnione za najlepsze projekty wdrożeniowe. Podczas uroczystości wyróżniono również tych absolwentów, którzy swoją osobowością szczególnie zapadli w pamięć. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działanie na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację. Nagrodę Rektora w kategorii „Dusza Towarzystwa” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, efektywną pracę zespołową i budowanie relacji otrzymała Pani Ilona Urbańska. Nagrodą był lot balonem nad Krakowem dla dwojga. W kategorii „Kreatywnie Zaangażowany” nagrodę otrzymał Pan Robert Stawiński, za wyjątkową kreatywność oraz ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne. Nagroda był Voucher „Zostań rewolwerowcem”.

Kolejnym punktem Gali było wręczenie dyplomów absolwentom studiów Master of Business Administration, organizowanych we współpracy z EY Academy of Business. Dyplomy wręczył Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, dr Marcin Lis.

Uroczystość uświetnił wykład pt. „Przywództwo w dobie transformacji cyfrowej”, który wygłosił prof. dr hab. Łukasz Sułkowski – profesor tytularny nauk ekonomicznych oraz doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w problematyce zarządzania uczelniami.

Galę zakończył recital utworów muzycznych w wykonaniu Basi Janygi - dziewczyny ulepionej z dźwięków i słów, która zawodowo zajmuje się inspirowaniem ludzi do odczuwania. W jej kompozycjach codzienność przeplata się z nieprzewidywalnością, a zwyczajność nabiera zupełnie niezwyczajnego charakteru.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród, wyróżnień i dyplomów studiów MBA.

Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe, są jeszcze wolne miejsca:

EXECUTIVE MBA

MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION (PARTNER KIERUNKU: EY ACADEMY OF BUSINESS)

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

DATA SCIENTIST - BIG DATA I SYSTEMY ZAAWANSOWANEJ ANALIZY DANYCH

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - PATRONAT TÜV NORD

ACCA PO POLSKU - ZARZĄDZANIE FINANSAMI I RACHUNKOWOŚĆ W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM (PARTNER KIERUNKU: EY ACADEMY OF BUSINESS) - ONLINE

Data wydarzenia - 01.10.2021 r.