I Rodzinny Rajd Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB

18 maja odbył się I Rodzinny Rajd po Jurze organizowany przez Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy Akademii WSB. To była niesamowita przygoda w Dolinie Wodącej, która obfitowała w niezapomniane widoki i spotkania z przyrodą.

Uczestnicy wyruszyli na trasę pełni energii i gotowi na odkrywanie! Już na samym początku majestatyczne formacje skalne Biśnik i Zegarowe oraz Góra Zamkowa zapierały dech w piersiach. Te naturalne cuda dostarczyły nie tylko wspaniałych widoków, ale również inspiracji do zgłębiania tajemnic przyrody.

Podczas rajdu uczestnicy mieli okazję poznać wyjątkową florę i faunę jurajskich skał. Dzieci obserwowały unikalne gatunki roślin, ucząc się jednocześnie o przyrodzie tych terenów. Było to nie tylko fascynujące, ale również edukacyjne doświadczenie dla całej rodziny.

Jednym z punktów kulminacyjnych wyprawy było zwiedzanie Zamku Pilcza, gdzie uczestnicy podziwiali malownicze krajobrazy rozciągające się z jego wieży. Dzięki takim inicjatywom możemy nie tylko aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, ale również budować silniejsze więzi rodzinne i zdobywać nowe umiejętności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspólną zabawę! Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych wspaniałych edukatorów – Alicji i Agaty z Tree Your Mind. Leśne projekty, które oprowadzały nas po tych niesamowitych miejscach, były pełne pasji i wiedzy.

Już nie możemy się doczekać kolejnego rajdu! Do zobaczenia na kolejnej przygodzie!