Logistyka studia II stopnia – NOWOŚĆ

Akademia WSB poszerzyła swoją ofertę edukacyjną na kierunku Logistyka, kandydaci będą mogli rozpocząć kształcenie również na studiach magisterskich. Logistyka w AWSB to studia o profilu praktycznym, podczas których studenci będą kształceni w ramach trzech wiodących specjalności: e-commerce, analityk procesów logistycznych oraz ekologistyka.

W ramach specjalności E-commerce studenci poznają zagadnienia związane min. z:

• Funkcjonowaniem obiektów magazynowych z wykorzystaniem elektronicznych kanałów komunikacji
  • Zasadami funkcjonowania oraz współpracy ze sklepami internetowymi
  • Obsługą logistyczną elektronicznych kanałów sprzedażowych

W ramach specjalności Analityk procesów logistycznych studenci zdobędą kompetencje z zakresu min.:

• analizy produktywności i rentowności operacji w łańcuchu dostaw
  • zaawansowanych analiz i prezentacji wyników
  • analizy dużych ilości danych, w tym danych zakupowych i sprzedażowych

Wybierając specjalność Ekologistyka, studenci poszerzą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie min.:

• Ponownego wykorzystania zasobów
  • Minimalizacji odpadów podczas realizacji procesów zarówno przez ich usprawnienie jak i ponowne wykorzystanie
  • Racjonalnego gospodarowania zasobami