„Nauka w służbie bezpieczeństwu” w Akademii WSB

Akademia WSB rozpoczyna realizację nowego projektu pn. „Nauka w służbie bezpieczeństwu.” Celem projektu jest m.in. popularyzacja i upowszechnianie osiągnięć naukowych pracowników Akademii WSB poprzez prowadzenie badań naukowych z zakresu nauk o bezpieczeństwie, politologii i historii, a także promocja nauk o bezpieczeństwie, w tym współczesnych systemów bezpieczeństwa w kontekście militarnym i niemilitarnym oraz funkcjonowania tych systemów na różnych poziomach organizacyjnych. Projekt będzie realizowany od 1września br. do 31 sierpnia 2024r.

W ramach projektu zorganizowane zostaną:

• spotkania/warsztaty naukowe z zakresu nauk o bezpieczeństwie, politologii i historii dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych,
  • warsztaty strzeleckie,
  • wizyty studyjne w podmiotach związanych z bezpieczeństwem i obronnością Polski,
  • Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym - 12-14.04.2024,
  • Dzień Podchorążego - 29.11.2023,
  • Dzień Bezpieczeństwa - 26.01.2024.

Szkoły ponadpodstawowe zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z koordynatorem ds. Edukacji Służb Mundurowych dr Karoliną Sygulską.

sygulska@wsb.edu.pl tel. 32 295 93 83