PromArte Sztuka Promocji - podpisanie porozumienia o współpracy

W dniu 1 czerwca 2021 roku podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią WSB a firmą PromArte Sztuka Promocji. Sygnatariuszem porozumienia była Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz w imieniu firmy Pan Mirosław Rusecki. W spotkaniu uczestniczył także Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych dr Marcin Budziński.

Zakres współpracy pomiędzy Partnerami obejmuje w szczególności wspólną realizację przedsięwzięć promocyjnych, edukacyjnych i naukowych. Porozumienie umożliwia także opiniowanie i tworzenie nowych specjalności w programach studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. Porozumienie otwiera także drogę do realizacji praktyk zawodowych przez studentów Akademii WSB.

Firma PromArte Sztuka Promocji jest między innymi parterem dwóch specjalności na kierunku Zarządzanie: Kreowanie Marki Osobistej oraz Digital Marketing i Zarządzanie Sprzedażą.