26.07.2023

Rozszerzenie współpracy ze Szpitalem Powiatowym w Oświęcimiu

List intencyjny w zakresie rozszerzenia współpracy Akademii WSB ze Szpitalem Powiatowym im. Św. Maksymiliana w Oświęcimiu został podpisany w środę 26 lipca br.

Porozumienie podpisali:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB,
  • Edward Piechulek – Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

W spotkaniu uczestniczyli również:

• dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB – Prorektor ds. Nauki i Kształcenia,
  • dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB –  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem,
  • dr Bernadeta Kuraszewska – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych,
  • dr n. med. Andrzej Jakubowski – Zastępca Dyrektora Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu,
  • Magdalena Foks – Zastępca Dyrektora Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Rozszerzenie współpracy między Szpitalem Powiatowym w Oświęcimiu, a Akademią WSB obejmuje utworzenie oddziałów klinicznych, które będę realizowały działalność dydaktyczną na rzecz kierunków medycznych Akademii WSB oraz działalność badawczo-naukową Instytutu Badawczego Nauk Medycznych Akademii WSB.

ZAPISZ SIĘ NA STUDIA: KIERUNEK LEKARSKI